IBT Solar Enerji

Temelleri 2011 yılına dayanan IBT SOLAR ENERJİ, ülkemizin yüksek güneş enerjisi potansiyeline olan inancıyla, kurumsal deneyimlerin aktarılması ve bu potansiyelin en doğru yöntemlerle değerlendirilerek gelecek nesillere daha yaşanabilir bir çevre bırakılması adına Türkiye’nin her noktasında faaliyet göstermektedir.

IBT SOLAR ENERJİ Merkez Ofisi / Beşiktaş, İstanbul

Türkiye fotovoltaik güneş enerjisi üretimi için verimli ve çok umut verici bir konumdadır. Enerji Üretim Araştırmaları Ulusal Enstitüsü’ne göre ülkemizin ortalama güneş alma süresi günde 7.2 saat ve yılda 2,640 saat ile Türkiye kusursuz ışıma değerleri sunarken, Avrupa’nın birçok bölgesinden daha fazla, yılda yaklaşık 380 milyon kilowatt / saat güneş enerjisi üretme imkanına sahiptir.

In photovoltaic systems, Turkey’s leading company, one of IBT SOLARENERGY, especially licensed and unlicensed projects turn-key installation (EPCI), as well as consulting, design, engineering, and also offers product procurement services. [/ vc_column_text] [/ vc_column_inn is] [/ is vc_row_inn] [/ vc_column] [/ vc_row]