Bayimiz Olun

LIDYA ENERJI ailesinin bir parçası olmak, eğitim ve etkinliklerimize katılarak kendinizi ve ekibinizi güneş enerjisi hakkında uzman hale getirmek ve sektörde söz sahibi olabilmek için bayimiz olabilirsiniz.

LIDYA ENERJİ – Rekabet gücünüzü katlayın

Karşılıklı kazanımlar yaratan bir ilişki
LIDYA ENERJI nin sağladığı mesleki eğitimler, yüksek kaliteye sahip ürün yelpazesi ve uygulama konularındaki profesyonel desteği ile her ölçekteki proje taleplerini karşılayacak, sektörde prestij ve uzmanlığınızı pekiştirmeniz mümkün olacaktır.

Hizmetlerini genişleterek büyümek ve güneş enerjisi sektöründe söz sahibi olmak isteyen bir işletme iseniz bizimle irtibata geçiniz.

LIDYA ENERJİ – Ayrıcalıkları

Birinci sınıf ürün portföyü
Uygulamalarınız için tedarik ettiğimiz yüksek kaliteli ve seçkin ürünler sadece dünyaca tanınmış üreticilerden tedarik edilmektedir. Müşterilerinizin projeleri için kullanacağınız sistem bileşenleri size ulaşmadan önce ilgili tüm kalite denetimlerinden geçirilir ve sorunsuz oldukları uzmanlarımızca teyit edilir.

Üst düzey teknik eğitim
Temel uygulama bilginizi güçlendirecek olan kapsamlı teknik eğitimler her türlü fotovoltaik sistem kurulumu ve bileşenleri konusunda yetkinlik kazanmanızı sağlayacaktır. Bölgenizdeki büyük ölçekli projelerin saha ziyaretleri ve ekiplerimizin yaptıkları saha uygulama denetimlerine katılımınız yapacağınız sistem tasarımı ve projelendirme aşamalarına önemli katkılar sağlayacaktır.

Ayrıca, uzmanlarımızdan alacağınız eğitimle, projelendirme çalışmalarınızda proje tasarımı ve dizaynı konularında uzmanlaşabilirsiniz.

Proje yönetimi desteği
LIDYA ENERJI Yetkili Çözüm Ortaklığı programına adım atmanızla birlikte uzun süreli ve verimli bir işbirliğine adım atmış olacaksınız. Bu kazanımlı ilişkiyi sürekli kılmak için her zaman var gücümüzle yanınızda olacağız. Özellikle 10 kW altı projeler konusunda, bölge bayilerimiz uzmanlarımızdan alacakları destekle müşterilerine hitap edebilecek ve yereldeki küçük çaplı proje ihtiyaçlarını LIDYA ENERJI adı ve prestiji altında karşılayabileceklerdir.